Prowadzony od poniedziałku remont w EC Czechnica zakończy się w najbliższą sobotę – zgodnie z harmonogramem. W ramach prac została zmodernizowana instalacja, która zapewni bezawaryjną działalność elektrociepłowni w najbliższych latach.

Przeprowadzenie remontu nie było możliwe bez czasowego wstrzymania produkcji, dlatego zaplanowano go w wakacje, gdy większość osób przebywa na urlopach. Dzięki temu działania były mniej odczuwalne dla mieszkańców Siechnic i Świętej Katarzyny, którzy korzystają z ciepła sieciowego. Przeprowadzono również szeroko zakrojoną akcję informacyjną, aby dotrzeć do wszystkich zainteresowanych i pozwolić im odpowiednio przygotować się na przerwę w dostawie ciepłej wody

Planowaliśmy ukończyć remont w sobotę o godzinie 16.00. Dzięki zaangażowaniu naszych pracowników i wykonawców w pracy trzyzmianowej wznowienie dostaw ciepła nastąpi zgodnie z harmonogramem – mówi Maciej Tomaszewski, członek zarządu spółki KOGENERACJA SA, do której należy EC Czechnica – Na bieżąco zbieramy opinie mieszkańców na temat naszej pracy. Zapewniamy, głos mieszkańców jest zawsze brany pod uwagę w przypadku planowania podobnych zmian ­– podkreśla Tomaszewski.

Szczegółowych informacji na temat pracy Elektrociepłowni Czechnica udziela Biuro Obsługi Klienta przy ul. Fabrycznej 22 w Siechnicach (tel. 71-32-37-222, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.).

Ta strona używa plików cookies w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje.